Quinta-feira, 25/4/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kater gjera te sjellin lumturiKater gjera te sjellin lumturi

Kater gjera te sjellin lumturi:

Libri i dobishem,

djali i sjellshem,

gruaja e urte,

dhe shoku i mire,

ndersa Allahu te mjafton nga te gjithe.

{Dr Aid El Karni }.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Top