Terça-feira, 17/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

KARAFILI

KARAFILI

vaj karafil

KARAFILI –

karafili është afrodiziak shumë i forte dhe kthen rininë, posaçërishtë kur përdoret me jogurt dhe me qumësht. Pija prej karafilit përgaditet ashtu që një lugë e vogël e kokrrave të karafilit treten në një gotë ujë dhe lihet që të vlojë në zjarr, kur të ftohet, pihet.

(Visited 827 times, 2 visits today)