Terça-feira, 17/5/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kapni me majat e gishtave lekuren e duareve dhe leshojeni

Kapni me majat e gishtave lekuren e duareve dhe leshojeni

Nje test qe mund ta beni ne shtepi, per te pare se sa te hidratuar jeni. Kapni me majat e gishtave lekuren e duareve dhe leshojeni. Nese lekura shkon ne vend menjehere, atehere jeni te hidratuar mjaftueshem. Nese lekura juaj nuk shkon ne vend menjehere, atehere kjo eshte nje shenje qe keni nevoje per te pire me shume lengje.

(Visited 490 times, 1 visits today)