Segunda-feira, 26/9/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kapet me armë dhe drogë, arrestohet 22-vjeçari

Kapet me armë dhe drogë, arrestohet 22-vjeçari

Një 22- vjeçar nga Fushe Kruja ështe arrestuar sot nga policia pasi në banesën e tij janë gjetur 80 kallëpe lëndë plasëse e llojit  tritol, tre arme zjarri dhe 10 kg kanabis sativa.

Sipas policisë Alfred Elezaj dyshohet edhe për vendosje eksplozivi në të kaluarën. /albeu.com/

(Visited 54 times, 1 visits today)