Domingo, 26/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Kanella

Kanella

kanella

Kanella


Kjo erëz parandalon erën e keqe të gojës, rregullon frymëmarrjen dhe lufton bakteriet.

Kanella ka gjithashtu veti antiseptike.

Mënyra më e mire për të konsumuar kanellë është ta perzieni me mjalt ose ta bëni çaj.

(Visited 74 times, 1 visits today)