Segunda-feira, 1/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Jeto në paqe, se edhe ata do pajtohen me ty dikur

Jeto në paqe, se edhe ata do pajtohen me ty dikur

Mos u shqetësoni për faktin që mund të jeni të urryer nga dikush pa i dhënë shkas.
Numëroni sukseset dhe të mirat që i keni në jetën tuaj dhe krenohuni me to.
Ngaqë ju padashje po kultivoni ushqimin më të shijshëm të urrejtjes, tek injorantët dhe shpirt varfërit.
Jeto në paqe, se edhe ata do pajtohen me ty dikur.

(Visited 77 times, 1 visits today)
Top