Sexta-feira, 10/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

JENI ZGJUAR…

JENI ZGJUAR…

 

Një gotë ujë i nxehtë është shumë i mirë për tretjen tuaj!

Nëqoftëse e pini në mëngjes një gotë ujë të ngrohtë me lengun e gjysmës së limonit në lukth të zbrazët do të përshpejtoni peristaltikën e zorrëve.
Disa pika të lëngut të limonit do të ju ndihmojë shtesë në zbërthimin e ushqimit të mbetur dhe toksineve që do të shpërlahen me ujë. Uji i nxehtë e zvogëlon urinë dhe e ul aciditetin në lukth.

(Visited 63 times, 1 visits today)
Top