Segunda-feira, 10/5/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ja simptomat e sihrit të cmendurisë dhe sihri që dërgon në vdekje apo vetvrasje

Ja simptomat e sihrit të cmendurisë dhe sihri që dërgon në vdekje apo vetvrasje

Sihri i cmendurise dhe vdekjes ja simptomat

Çmenduria dhe vdekja

Personi do të humbasë kontrollin e tij, ka dyshim për gjithçka dhe të gjithë, flet vetëm, mendon se ai është dikush tjetër, sheh gjëra, bën lidhje ndërmjet të gjitha llojeve të gjërave, etj

Lidhur me vdekjen: person do të joshet për të kryer vetëvrasjes dhe të ndjen diçka që e shtynë atë në dritare, ose do të donë që të prejë venat e tij me një thikë, ose të marrë drogë vdekjeprurëse, ose hedhi veten nën një makinë duke lëvizur, etj Ai gjithashtu mund të përjetojë aksidente shumë të rrezikshme dhe të shpëtojë ngushtë.

(Visited 775 times, 1 visits today)
Top