Terça-feira, 25/6/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ja si te rrisni vetullat dhe qerpikettuaj ne pak koheJa si te rrisni vetullat dhe qerpikettuaj ne pak kohe

Çdo femër dëshiron që të ketë vetulla të trasha dhe qerpikë të gjatë, pasi kjo është një shenjë feminiliteti dhe bukurie.

Ka shumë suplemente të gatshme dhe trajtime për këtë qëllim, por pjesa më e madhe e tyre përmbajnë kimikate dhe nuk japin rezultatet e dëshiruara.

Megjithatë, ju mund të stimuloni rritjen e vetullave dhe qerpikëve në mënyrë të sigurtë dhe natyrale.

Kjo metodë do t’ju ndihmojë që vetullat dhe qerpikët tuaj të jenë më të bukur se asnjëherë.

Serumi i mëposhtëm përmban vetëm përbërës natyrorë, kështu që do të shkaktojë efekte pozitive dhe asnjë efekt anësor.

Përdorimi i rregullt i saj do t’ju japë efektet e dëshiruara brenda disa ditësh!

Për ta përgatitur këtë serum ju duhet xhel aloe vera, disa kapsula me vitaminë E dhe vaj kastori.

Përziejini bashkë këto përbërës dhe aplikojeni serumin tek vetullat dhe qerpikët.

(Visited 52 times, 1 visits today)
Top