Terça-feira, 14/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ja PIJA që shëron DEPRESIONIN dhe zvogëlon DHIMBJET!

Ja PIJA që shëron DEPRESIONIN dhe zvogëlon DHIMBJET!

Ditëve të sotme, depresioni është bërë gjendje e zakonshme emocionale e mendjes, dhe me të vërtetë që është sëmundje tejet komplekse.

Askush nuk e din saktësisht se çfarë e shkakton atë, mirëpo mund të ndodh si pasojë e shumë arsyeve të ndryshme.
Ndonjëherë, kur njerëzit janë në depresion, ata hanë dhe pinë për ta ndihmuar veten dhe për t’u bërë të ndjehen më mirë.

Mirëpo, ndryshe nga ilaçet tjera farmaceutike që edhe mund të kenë efekte të dëmshme anësore, kjo recetë është lëng anti-depresues dhe patjetër që do t’ju pëlqej nëse veç jeni duke vuajtur nga depresioni.

Përbërësit:

– Mjaltë
– Ujë
– Dy limonë
– Pesë-shtatë inç shafran
– Marinë

 

(Visited 92 times, 1 visits today)
Top