Quarta-feira’, 21/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ja PIIJA që shëron DEPRESIONIN dhe zvogëlon DHIMBJET!

Ja PIIJA që shëron DEPRESIONIN dhe zvogëlon DHIMBJET!

Ditëve të sotme, depresioni është bërë gjendje e zakonshme emocionale e mendjes, dhe me të vërtetë që është sëmundje tejet komplekse.

Askush nuk e din saktësisht se çfarë e shkakton atë, mirëpo mund të ndodh si pasojë e shumë arsyeve të ndryshme, transmeton Telegrafi.
Ndonjëherë, kur njerëzit janë në depresion, ata hanë dhe pinë për ta ndihmuar veten dhe për t’u bërë të ndjehen më mirë.

Mirëpo, ndryshe nga ilaçet tjera farmaceutike që edhe mund të kenë efekte të dëmshme anësore, kjo recetë është lëng anti-depresues dhe patjetër që do t’ju pëlqej nëse veç jeni duke vuajtur nga depresioni.

Përbërësit:

– Mjaltë
– Ujë
– Dy limonë
– Pesë-shtatë inç shafran
– Marinë

Metodën e përgatitjes të kësaj pije mund ta gjeni në videon e mëposhtme! /Telegrafi/

(Visited 447 times, 1 visits today)
Top