Quinta-feira, 22/10/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ja nje metode natyrale per largimin e pikave te zeza ne fytyre dhe hapjen e poreve te lekures

Ja nje metode natyrale per largimin e pikave te zeza ne fytyre dhe hapjen e poreve te lekures

Ja nje metode natyrale per largimin e pikave te zeza ne fytyre dhe hapjen e poreve te lekures.
Përdorni gjysmë limon nga frigoriferi dhe hidhni 3-4 pika mjaltë në të. Ferkoni me limon fytyrën tuaj duke theksuar pjeset me probleme. Lereni limonin dhe mjaltin në fytyrën tuaj për 5 minuta dhe pastaj lajeni atë me ujë të ftohtë. Ju do të jenë në gjendje te shihni rezultatet menjëherë. Përveç kësaj, lëngu i limonit do të zbehe shënjat e tjera në fytyrë dhe mjalti do ta zbuse ate.
Gjate aplikimit do te ndjeni djegie ne lekure dhe lekura do t’ju skuqet, por kjo eshte nje shenje qe eshte aktivizuar qarkullimi i gjakut ne ate pjese te fytyres dhe fytyra do t’ju qetesohet pas disa minutash.

(Visited 374 times, 1 visits today)
Top