Quarta-feira’, 21/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ja disa shenja qe nje mashkull ju do pavarsisht se nuk ja u thote me fjale

Ja disa shenja qe nje mashkull ju do pavarsisht se nuk ja u thote me fjale

Ja disa shenja qe nje mashkull ju do pavarsisht se nuk ja u thote me fjale

1 Komunikon ne menyre te vazhdueshme me ju
2 Kerkon keshillen tuaj per cashtje te ndryshme
3 I kushton rendesi detajeve. Kur papritur ju jep dicka qe e di qe ju pelqen juve
4 Kur ju jeni prioriteti i tij . Ju vendos gjithnje ne vend te pare

5 Ju jep guxim . Ju ngren moralin.
6 Pelqen shume tju kap perdore . Eshte nje shenje qe ju do dhe jeni speciale per te.
7 Ju degjon , duke u perqendruar totalisht tek ju.
8 Ju ben komplimenta
9 Ju mendon
10 Ju shikon ne sy . Nderkohe qe ju flisni ju shikon drejtperdrejt ne sy.
Shpesh veprimet flasin me shume se fjalet , prandaj shikojuni me kujdes ato.

(Visited 573 times, 1 visits today)
Top