Quinta-feira, 22/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

„Islami po më bënte njeri më të mirë“-Shikoni rrëfimin se si kjo vjazë është kthyer në Muslimane..(Video)

„Islami po më bënte njeri më të mirë“-Shikoni rrëfimin se si kjo vjazë është kthyer në Muslimane..(Video)

Në këtë video, Xhejna flet për kthimin e saj në fenë Islame. Me një thjeshtësi mahnitëse, ajo na sjell copëza jete dhe përpjekjeje nga një kulturë krejt e ndryshme nga e jona.
Nga rrëfimi i saj kupton se ç’ndjesi unike familjariteti ngjall Islami në zemrat e besimtarëve.
Një Xhejnë e largët me trup, por e afërt me zemër!

Në këtë video, Xhejna flet për kthimin e saj në fenë Islame. Me një thjeshtësi mahnitëse, ajo na sjell copëza jete dhe përpjekjeje nga një kulturë krejt e ndryshme nga e jona. Nga rrëfimi i saj kupton se ç’ndjesi unike familjariteti ngjall Islami në zemrat e besimtarëve. Një Xhejnë e largët me trup, por e afërt me zemër!

Gepostet von Hijab Is My Pride – Albania am Donnerstag, 8. Juni 2017

(Visited 231 times, 1 visits today)
Top