Segunda-feira, 11/12/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

iPhone 5S gati në shtator, ja si do të jetë ai

iPhone 5S gati në shtator, ja si do të jetë ai

Apple pritet të prezantojë në 10 shtator iPhone-n e ri 5S.
iPhone 5S duket të jetë pothuajse identik me iPhone 5 përveç disa dallimeve të vogla. I pari është flashi i dyfishtë LED i përfolur më parë në pjesën e pasme të iPhone 5S.

iphone 5s

Pajisja e gjeneratës së ardhshme synohet që të mundësojë dozën e dyfishtë të dritës së ndritshme. Ndërkohë që faqja vietnameze Tinhparaqiti së bashku me modelet e iPhone 5S paraqiti dhe pajisjen tjetër me çmim të ulët iPhone 5C. /albeu/

@include "";