Sexta-feira, 18/10/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Investime të qëlluara

Investime të qëlluara

Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) sot në Kosovë organizoi ceremonitë e përurimit të pajisjeve mjekësore të dhuruara Qendrave Kryesore të Mjekësisë Familjare (QKMF) në komunat e Vitisë dhe Kaçanikut, raporton Anadolu Agency (AA).

Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim TIKA (TİKA Kosova) rinovon dy shkolla në Mitrovicë.

(Visited 14 times, 1 visits today)
Top