Quinta-feira, 30/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Imami Elvis Naçi bën diçka të madhe për këtë nevojtarë (VIDEO)

Imami Elvis Naçi bën diçka të madhe për këtë nevojtarë (VIDEO)

Imami shqiptar Elvis Naçi, i cili pervec tjerash eshte shume aktiv ne rrjetet sociale dhe ne organizime bamiresie, ka vendosur qe ta ndihmoj nje person qe nuk mund te ecte…

Naçi, pasi ishte konsultuar me eskpert te lemise, ia kishte siguruar nje burri te quajtur Arben qe te marre terapine dhe trajtimin e nevojshem, qe edhe ai te jete ne gjendje te ecen si shumica prej nesh.

Shembulli i Elvis Naçit duhet te sherbej si shembull se si humanizmi duhet ti paraprije te gjitha gjerave, dhe ate jo vetem ne Muajin e Shenjte. #shikojeni dhe #shperndajeni /Mesazhi/

 

Imami Elvis Naçi i mundëson Arbenit të ecë dhe ai si gjithë të tjerët.

Posted by Xhamitë e Tiranës on Donnerstag, 15. Juni 2017

(Visited 85 times, 1 visits today)