Quinta-feira, 26/11/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

ILAÇI I ESHTRAVE

ILAÇI I ESHTRAVE

ILAÇI I ESHTRAVE

100% bio nayral, kualitet I lartë, formulë e mahnitshme.

Ilaç i shëndetshëm,prodhim vendorë.

Sasia 100 gram.

Ilaçi i eshtrave ndihmon në:
✔️ forcimin e eshtrave, nyjeve dhe muskujve
✔️ fitimin (rikthimin) e yndyrës së gjunjëve dhe nyjeve
✔️ fitimin e vitaminave dhe kalciumit (Ca)
✔️ ndihmon kundër dhimbjeve të reumës
✔️ ndihmon në sistemin e tretjes
✔️ rrit imunitetin e trupit.

Përdorimi: në mëngjes e konsumoni një lugë çaji me ilaç.

Porosite në numrat e tel: +37745810492(Viber), +381631523152 (viber) ,
+41788897081 (viber)

(Visited 166 times, 1 visits today)
Top