Quarta-feira’, 3/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

ILAÇ PËR TENSION NGA UTHULLA HUDHRËS

ILAÇ PËR TENSION NGA UTHULLA HUDHRËS

ILAÇ PËR TENSION NGA UTHULLA HUDHRËS (200ml)

Konsumo uthull hudhre dhe mbrohu nga dy prej shkaktarëve kryesorë të sulmit në zemër :
– Arteriosklerozës`
– Hipertensionit`

Recetë origjinale nga ferma organike “SUN HILLS” në IRLANDË

Përfitimet:
• Zvogëlon mundësinë e mpiksjes ( trashjes ) së gjakut
• Kontrollon tensionin` e lartë të gjakut dhe zvogëlon nivelin e kolesterolit`
• Mbron nga kancerii i gjirit, zorrëve , stomakut dhe lëkurës
• Rritë forcën rezistuese duke ulur nivelin e kolesteroliit
• Kundër arteriosklerozës` duke reduktuar rrezikun e sulmit në zemër
• Ndihmon në reduktimin e nivelit të sheqerit në gjak
• Ndihmon në humbjen e peshës
• Eliminon lëngjet e tepërta dhe të padobishme të trupit.

Karakteristikat :
• Është medicinë dhe ushqim
• E lehtë për t’u përdorur
• E mirë për shëndetin
• Pa kimikale

Informacioni tjetër:
• Uthulla e Hudhrës është e njohur si antibiotik, vrasës i baktereve dhe ndihmuesi më i mirë natyral për qarkullimin e gjakut.
Përdorimi : Një ose dy lugë çaji uthull të përzihen me gjysmë gote ujë dhe të pihen pas ushqimit dy herë në ditë.
Të ruhet në vend të ftohtë dhe të errët , të mbahet e mbyllur fort, kur nuk është duke u përdorur .
————————————————————————————–
Uthullën e hudgrës mund të na gjeni edhe tek :
Bio Shop MEDINA Grand Store- Prishtinë:+37745810492(Viber)
Preshevë: +381631523152 (viber)
Kumanovë: +38970560207 (viber)
Tetovë: +38970600534 (viber)
Shqipëri: +355685629505 (Viber)
Zvicërr (EUROPE) : +4178897081 (viber)

(Visited 145 times, 1 visits today)
Top