Sábado, 6/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ilac per sherimin e hemoroideve me kokerr te zeze

Ilac per sherimin e hemoroideve me kokerr te zeze

HEMOROIDE:

Përzihet vaji i farës së zezë me vaj ulliri në të njëjtën masë dhe çdo ditë, pihen nga tre lugë të mëdha {në mëngjes, drekë dhe darkë} përgjatë një periudhë 10 ditore. Me këtë përzierje shpërlahet fyti para gjumit një hërë në tre ditë radhasi, dhe konsumohet për çdo ditë 3 kokrra fiq për gjatë një jave.

(Visited 599 times, 1 visits today)
Top