Terça-feira, 27/9/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ilaç për kurimin e nervit shiatik dhe sëmundje reumatike

Ilaç për kurimin e nervit shiatik dhe sëmundje reumatike

Ilaçi popullor që shëron shumë sëmundje!
Përdoret për trajtimin e sëmundjeve Reumatike:

Artritin Reumatik.
Fibromyalgia.
Osteoperoza.

Ishiasi.
Dhimbjet e boshtit kurrizor
Dhimbje të kockave (nyjeve).
Dhimbje të krahëve dhe këmbëve.
Dhimbje të muskujve.
Spondilloza.
Hernia Diskale.

Kontakt: Nr per Maqedoni: +38971209478 Në WhatsApp dhe Viber
Kontakt: Nr per Kosove +37745826147 Në WhatsApp dhe Viber

(Visited 930 times, 1 visits today)