Quarta-feira’, 20/11/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ilaç per imunitet

Ilaç per imunitet

temjani

Temjani forcon sistemin imunologjik

Merret një lugë [gjelle] çumçakiz arab e shoqëruar me një lugë [gjelle] mjalt sidri hidhet në një gotë me qumësht të nxehtë dhe pasi përzihet pihet kështu në mëngjes dhe darkë pas buke për afro 30 ditë.

(Visited 105 times, 1 visits today)
Tags:
Top