Terça-feira, 15/6/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Ilaç natyral kundër anemisë

Ilaç natyral kundër anemisë

limon mjalte

Ilaç natyral kundër anemisë

Të përgatitet një masë prej gjysmë kilogrami mjaltë dhe gjysmë kilogrami arra të bluara dhe lëng nga një limon. Të përzihet gjithçka mirë dhe tri herë në ditë ta hani nga një lugë.

(Visited 122 times, 1 visits today)
Tags:
Top