Segunda-feira, 16/12/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

I thati

I thati

mjalti steriliteti

I thati

Duhet marrë gjysmë gote me mjaltë dhe një gotë me qumësht të nxehtë; këto përzihen mirë, e me të, në mëngjes dhe mbrëmje, merret edhe një lugë e kores së tharë dhe të grimcuar e bananes gjatë një muaji. Pas kësaj terapie do të befasohesh me shëndetin tënd dhe zhdukjen e të thatit, me ndihmën e Zotit, nuk do të kesh nevojë për operacion.

(Visited 135 times, 1 visits today)
Top