Domingo, 15/9/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

I dua krejt femijet e botes

I dua krejt femijet e botes

Hoxhë Halil Kastrati dhuroi edhe një banesë për çiftin e moshuar të cilët nuk kanë asnjë fëmijë! (VIDEO)

“I dua krejt femijet e botes”… kështu u shpreh gruaja e Haxhi Shehut i cili jetonte vetëm me bashkshorten e tij në një shtëpi në kushte shumë të vështira. Ata jetonin të vetëm, pa asnjë pasardhës.

Veç burr e grua, me te vertete jetonin ne nje tmerr, por tani e kane banesen e tyre te re.

Haxhi Shehu me bashkeshorten e tij nga Vraniqi i Suharekes u bene me banes te re. Historinë e tyre shume prekese si dhe emocionet mund ti shikoni në videon e mëposhtme. Banesa eshte 50m katror dhe ka kushtuar 22.107 € (euro ).

Pasha Zotin, lote e tyre kane me qene gezim per ju o bamires.

https://www.facebook.com/shoqatabemirese.jetimateballkanit/videos/1716469858416163/

(Visited 15 times, 1 visits today)
Top