Sábado, 21/9/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Humbja e peshës dhe mjalti me kanellë

Humbja e peshës dhe mjalti me kanellë

Humbja e peshës
Përdorimi i përditshëm në mëngjes gjysmë ore para mëngjesit, në stomakun e zbrazët dhe në mbrëmje para fjetjes, pini mjaltë dhe pluhur kanelle të vluar në një gotë uji. Nëse këtë e përdor rregullisht, kjo ta zvogëlon peshën madje edhe personave më të shëndoshur. Gjithashtu pirja e kësaj përzierje rregullisht nuk lejon të akumulohet dhjamë-yndyrë, madje edhe nëse ai person merr kalori të mëdha.

(Visited 30 times, 1 visits today)
Top