Quinta-feira, 3/12/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Hoxha nga Mali i zi qe po mjekon me Kuran malazezet,serbet ,shqiptaret ….

Hoxha nga Mali i zi qe po mjekon me Kuran malazezet,serbet ,shqiptaret ….

Hoxha nga Mali i zi qe po mjekon me Kuran malazezet,serbet ,shqiptaret ….

Ky eshte hoxhe Ferid Orahova i cili merret me mjekim te semundjeve shpirterore si magjia,syri,smira,mes’h.Eshte interesant se tek ai shkojne pacient nga i gjithe Ballkani si malazez,serb,boshnjak,shqiptar etj.Ate mund ta gjeni 4km afer Tuzit.

Allahu e ruajt e ja shtofte begatite.

Kjo video eshte nje rast shume i prekshem.Kjo vajze ka qene ne depresion te thelle dhe me mendime per te vrare vete. Ja shikojeni ….

 

(Visited 530 times, 1 visits today)
Top