Quinta-feira, 18/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Gjinseng Siberian (Siberian Ginseng) afrodiziak natyralGjinseng Siberian (Siberian Ginseng) afrodiziak natyral

Gjinseng Siberian (Siberian Ginseng)
Në mjekësinë popullore është përdorur që nga kohët e lashta për të rritur performancën seksuale dhe për të përmirësuar funksionin seksual. Për shumë popuj kjo bimë simbolizon shëndetin, forcën, dhe jetëgjatësi. Ajo është e mirë për zemrën, forcon sistemin nervor, ka efekt antioksidant duke eliminuar radikalet e lira, forcues i përgjithshëm, qetësues dhe siguron ekstra energji për momenta të caktuara.

(Visited 13 times, 1 visits today)
Top