Segunda-feira, 27/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Fushat ku ndikon magjia

Fushat ku ndikon magjia

magjia1

Fushat ku ndikon magjia !

-Vrasje (pra magjia mund te behet sebep qe personi te vdese)
-Ndarje (mund te ndahet burri nga gruaja dhe anasjelltas)
-Aborte
-Lendime nga me te ndryshmet
-Semundje te pasherueshme
-Cmendje
-Ndalon te bjeri shi ne token e fqinjit.
Dhe shume lloje te tjera demesh por me e keqa eshte se personin qe e ka prekur magjia nuk e beson njeri.
Magjistari eshte njeri i prishur dhe ata qe shkojn tek keta jane kriminela.

(Visited 159 times, 1 visits today)