Segunda-feira, 29/5/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Forconi rrenjen e flokut me leng qepe

Forconi rrenjen e flokut me leng qepe

NESE FEMIJET TUAJ APO JU VETE KENI FLOKE TE DOBET, JA RECETA ME E MIRE
Forconi rrenjen e flokut me leng qepe. Per femra dhe meshkuj, femije dhe te rritur.
3 luge gjelle leng qepe, nje luge mjalte, perziejini se bashku dhe masazhoni koken per 5 minuta. Lerini te veprojne per 30 minuta dhe pastaj lajini si zakonisht. 2 here ne jave.