Quinta-feira, 23/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

Forcojeni imunitetin

Forcojeni imunitetin

bliri

I përzieni nga 25gr kaça dhe lule të blirit dhe nga 15gr lëvore të portokallit dhe lule të shtogut, ndersa tri lugëve të kësaj pëezierje ia qitni gjysmë litri ujë të valë. Lëreni që të qëndrojë për dhjetë minuta në një enë të mbuluar, e më pas e filtroni. I pini dy deri në tre filxhanë me çajë të ngrohur në ditë.