Terça-feira, 15/6/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

FBI metoda për përgjimin e telefonatave

FBI metoda për përgjimin e telefonatave

Mjafton instalimi i një virusi në smartfonë dhe FBI është në gjendje të kontrollojë mikrofonin duke përgjuar kështu bisedat telefonike.

pergjimi fbi

Lajmi bëhet i ditur nga Wall Street Journal e cila shkruan se kjo gjë për momentin mund të zbatohet vetëm për kompjuterat dhe pajisjet android. /albeu/

(Visited 82 times, 1 visits today)
Top