Quarta-feira’, 3/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Fara e Mbreterve fara që shkatërron Sihrin dhe Xhindët

Fara e Mbreterve fara që shkatërron Sihrin dhe Xhindët

Fara e Mbreterve fara që shkatërron Sihrin dhe Xhindët për 1 javë

Vetitë shëruese:

– Kundër gëlbazës.

– Forcon shikimin.

– Pastron zorrët dhe stomakun.

– Rrit aftësinë për seks.

– Pastron gjakun.

– Kundër magjisë.

– Kundër syrit të keq.

– Kundër shkeljes së xhindit.

– Kundër depresionit.

– Kundër stresit.

– Kundër mërzitisë.

– Kundër lodhjes.

– Kundër gjëndjes së keqe mendore.

 

PËRDORIMI:
Merr një kokërr farë mbreti, i hjek levorën që ka fara dhe bërthama që mbetet shtypet mirë dhe pasi të shtypet hidhet në një gotë 100ml Qumshtë dhe pihet, kjo mënyrë përdoret çdo 3 ditë njëherë pasi efekti i saj arrihet dhe vrehet me jashtëqitje të shpeshtë brenda 24oreve, personat që kanë anemi duhet pasur më shumë kujdes.

(Visited 1,785 times, 1 visits today)
Top