Domingo, 7/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Familja po te pret !

Familja po te pret !

MBI 60 aksidente në 24 orët e fundit, një person i vdekur

Policia e Kosovës në raportin e saj ka njoftuar se, në 24 orët e fundit në rrugët e Kosovës kanë ndodhur 66 aksidente.

Në një nga aksidentet një person ka ndërruar jetë si pasojë e lëndimeve të marra, ndërsa 23 persona janë lënduar dhe 42 të tjera kanë përfunduar me dëme materiale.

Gjatë këtij viti, në Kosovë, në komunikacion kanë vdekur mbi 60 persona.

Familja po te pret !

(Visited 58 times, 1 visits today)
Top