Domingo, 21/7/2019 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Efektet pozitive të lëngut të limonitEfektet pozitive të lëngut të limonit

Efektet pozitive të lëngut të limonit:
• Kjo pije, e pasur me vitaminën C dhe antioksidues, largon të gjitha toksina nga trupi dhe ju jep një ndjesi lehtësie.
• Balancon nivelet e pH-it në trup
• Mbron sistemin imunitar
• Ushqen trurin dhe qelizat nervore
• Ul inflamacionin në të gjithë trupin (dhimbja e kokës është një lloj inflamacioni,
prandaj lëngu i limonit e lehtëson atë).

(Visited 135 times, 1 visits today)
Top