Sexta-feira, 10/7/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

E vërteta e reagimit të Erdoganit për Halil Kastratin :Ja për cfarë e pata fjalën!

E vërteta e reagimit të Erdoganit për Halil Kastratin :Ja për cfarë e pata fjalën!

Erdogan për Halil Kastratin: Po të na kërkojë 1 milion dollarë në muajt do tia jap sepse…Ishte deklarata e forte per Halil Kastratin pasi që Halili ka vendosur se bashku me stafin e tij qe mos te pranojne asnjeher ndihma nga fondacionet e jashtme.Kurse nga ana tjeter Erdogan ka shprehur deshiren qe te ndihmoje sebashku me organizatat e tij popullin shqipetare dhe shoqaten jetimat e ballkanit reagimi i Erdoganit për Halil Kastratin ne nje emision Turk për Ballkanin thot qe Halili eshte nje njeri shum i sinqert dhe i mire.

(Visited 110 times, 1 visits today)
Top