Sexta-feira, 1/7/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

E gezofshi banesen e re

E gezofshi banesen e re

E gezofshi banesen e re

Me lote ne sy, nene Fikrija me 3 femijet e saj, falenderon te gjithe bamiresit qe ja mundesuan ta kene banesen e vet
Banesa eshte 64 metra katrore, ka kushtuar 36 mije euro, plus mobilimi i saj

Per me shume info: Me von ne faqen e shoqates, fotot me listen e donatoreve si dhe video me emocionet dhe lotet e gezimit

Halil Kastrati 

(Visited 43 times, 1 visits today)