Quinta-feira, 23/3/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
No Data

DURO.. SE KA ZOT!!

DURO.. SE KA ZOT!!

1240535_1399943033608964_1456762124_n

DURO.. SE KA ZOT!!

Duro.. se pas natës.. vjen dita.

Duro.. se pas shiut.. vjen kthjelltësia.

Duro.. se pas sëmundjes.. vjen shërimi.

Duro.. se pas pikëllimit.. vjen gëzimi.

Duro.. se ka Zot, i Cili gjithmonë të dëgjon..

të mbron dhe përkujdeset për ty, ngase Ai nuk të harron.

Nga arabishtja: Irfan JAHIU