Sábado, 29/2/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Dobitë e çajit të Livandos

Dobitë e çajit të Livandos

11351380_983639071670726_157315853313611349_n

Çaj Livando ndihmon në lehtësimin e pagjumësisë.

 

Çaj Livando ndihmon qetësimin e nervozizmit dhe ankthit. Mund të përdoret gjithashtu për të lehtësuar stresin.

 

Çaj Livando mund të ndihmojë në trajtimin e infeksioneve në stomak dh zorrë, si dhe fryrjen dhe dhimbjen e barkut.

 

Çaj Livando lehtëson dhimbjet e kokë, migrenën.

 

Çaj Livando, mund të ndihmojë në zbutjen e ftohjes, kollës, bronkitit dhe astmës, problemeve në sistemin e frymëmarrjes.

 

Çaj Livando ul djersitjen dhe rrjedhimisht ul temperaturën e trupit gjatë etheve.

(Visited 100 times, 1 visits today)
Top