Sexta-feira, 5/6/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Disa trajtime natyrale per migrenen

Disa trajtime natyrale per migrenen

Disa trajtime natyrale per migrenen;
– Nje luge mesatare me uthull molle ne nje gote me uje dhe nje luge gjelle me mjalte. Pijeni cdo dite per parandalim dhe trajtim natyral te saj.
– 2-3 luge caji me kamomil ne nje filxhan me uje te nxehte, shtoni disa pika limoni dhe nje luge caji mjalte. Pijeni kete caj 3-4 here ne dite.
– Gjysme luge caji me piper te zi ne nje filxhan kafe me uje te nxehte, shtondi disa pika limon dhe mjalte nje luge caji. Pijeni sa here te keni dhimbje koke.
Shperndajeni per njerezit qe doni!

(Visited 132 times, 1 visits today)
Top