Quinta-feira, 18/8/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Diçka për aneminë ?

Diçka për aneminë ?

rinstinkt-blog-anemia-humbje-hematike-gjaku

Do t’ju sugjeroja dicka,nje sallate me jeshilleqe te perzier me burdullak, jonxhe,rukel shtypen pak me dore u hidhet kripe te zeze deti ,vaj ulliri dhe uthull eshte shume e mire per anemine e theksuar.

Jonxha eshte prej bimeve me te mira per anemine.Ju do te cuditeni po ja qe eshte e vertete jonxha ka shume hekur.

(Visited 209 times, 1 visits today)