Quarta-feira’, 25/11/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Dhimbjet e shpines & dhimbjet reumatike

Dhimbjet e shpines & dhimbjet reumatike

dhimbjet

DHIMBJET E SHPINES & DHIMBJET E TJERA REUMATIKE:

Ngroheni mesatarisht vajin e fares së zezë dhe vendosni intenzivisht mbi zonen e dhimbjes.Gjithashtu pi tre herë në ditë një lug kafeje (5ml) vaj të Farës së zezë.

Shërimi do të arrihet brenda pak javëve( inshee Allah)

(Visited 131 times, 1 visits today)
Tags:
Top