Domingo, 11/4/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Dhembjet në mëlçi

Dhembjet në mëlçi

melcia1

Dhembjet në mëlçi

Duhet marrë lëvoren e brendshme të lisit, të bluhet mirë dhe një lugë të përzihet me një filxhan mjaltë. Kjo përzierje merret çdo ditë në tesëll gjatë një muaji pa ndërprerje dhe ka efekt të shkëlqyeshëm, me ndihmën e Zotit.

(Visited 119 times, 1 visits today)
Top