Quinta-feira, 28/10/2021 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

I dehur goditi mjekun, pranga 29-vjeçarit në Korçë

I dehur goditi mjekun, pranga 29-vjeçarit në Korçë

i dehur

Një i ri në gjendje të dehur ka fyer dhe ka goditur mbrëmëmjekun dhe infermierin espitalit të Korçës. Policia e Korçës bën me dije se ka arrestuar 29-vjeçarin Eglorian Qazimllari mbrëmë rreth orës 20.30 në urgjencën e spitalittë Korçës, 29-vjeçari në gjendje të dehur ka fyer dhe ka goditur mjekun e spitalit, 49-vjeçarin Ç.F si dhe infermierin E.I 29-vjeç.

Ndaj shtetasit Qazimllari rëndon akuza “Goditje për shkak të detyrës”, parashikuar nga neni 237 i Kodit Penal. /albeu/

(Visited 38 times, 1 visits today)
Top