Quarta-feira’, 2/12/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Degjoje kete rukje special per mesysh dhe hased

Degjoje kete rukje special per mesysh dhe hased
Merri kufjet degjoje me sy mbyllur dhe koncentrim maksimal.
Nese i din suret apo i meson vazhdo keshtu minimumi 40 dite,dhe vazhdo deri sa te persmisohesh teresisht.
Ju lutem shperndajeni,pasi qe shume njerez kane vetem per kete nevoje ndersa bredhin larte e poshte tek shume mjek dhe prape pa sherim.


(Visited 192 times, 1 visits today)
Top