Quinta-feira, 30/6/2022 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Çka mendoni për këto lloje të domatave ?

Çka mendoni për këto lloje të domatave ?

11150908_990203534322985_4450531545132648451_n

Keto domate duhet te bejne xhiron ne rrjetet sociale sepse jane te dukshme qe jane bere me gjilpera, dhe nese ndonjeri do bej ironi qe gjilpera nuk ben vrima kaq te medha duhet te kuptojne qe gjilpera eshte bere kur domatja ka qene shume e vogel dhe rrjedhimisht eshte zmadhuar me rritjen e domates! E tmerrshme!

Shikojeni se çfare konsumojme dhe i blejme keto produkte me çmime mjaft te larta.

Kjo tregon se perse njerzit po vuajne neper spitale dhe shpesh here me simptoma te pasherueshme si kanceri etj./shëndeti/

(Visited 255 times, 1 visits today)