Segunda-feira, 29/5/2023 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
United States
+11C

Çaji uvin

Çaji uvin

Çaji uvin: Kjo është një nga mjetet më të popullarizuara natyrale për problemet e veshkave dhe fshikëzës. Çaji uvin mund të reduktojë infeksion, pastrojë traktin urinar dhe të eliminojë dhimbjet. Për personat që vuajnë nga gurët në veshka rekomandohet 500 ml çaj uvin në ditë.