Terça-feira, 29/9/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Çaji Sena kunder Konstipacioni (kapsllëku)

Çaji Sena kunder Konstipacioni (kapsllëku)

senna12

Çaji Sena kunder Konstipacioni (kapsllëku)

Rekomandohet ne trajtimin e kontipacionit (kapsllekut) duke nxitur jashteqitjen, lehteson sherimin e hemorroideve dhe fissurave anale. Efekti i tij laksativ shfaqet pas 10 deri 12 ore.Perdoret nje gjysme luge (gjelle) me gjethe me nje gote uje, zihet dhe kullohet. Ky trajtim nuk duhet vazhduar per me shume se dy jave, dhe duhen bere minimumi dy jave nderprerje, para se te fillohet nje kure e dyte.

(Visited 251 times, 1 visits today)
Top