Domingo, 31/5/2020 | : : UTC+0
Mjeksia Islame
Mjeksia Islame

Caji jeshil eshte perfekt per forcimin e sistemit imunitar

Caji jeshil eshte perfekt per forcimin e sistemit imunitar

Caji jeshil eshte perfekt per forcimin e sistemit imunitar, luftimin e bakterieve dhe viruseve. Perberesit qe gjenden ne cajin jeshil parandalojne aftesin e virusit qe te replikohet dhe shumfishohet. Testet e fundit gjithashtu tregojne se keta perberes jane edhe agjent kunder kancerit.

(Visited 86 times, 1 visits today)
Top